Kniha návštěv

Datum 28.09.2012
Vložil vojta
Titulek OMLUVA, OMLUVA, OMLUVA......

PANE KOTAČKA /A OSTATNÍ/, OMLOUVÁM SE ZA SVOU NEURVALOST, SE KTEROU JSEM SE PREZENTOVAL NA VAŠICH STRÁNKÁCH/ A JINÝCH STRÁNKÁCH/. AČ VĚKU DŮCHODOVÉHO , OBVYKLE VYCHRLÍM NEUVÁŽENOSTI ZE SVÉHO PŘEPLNĚNÉHO SRDCE DÍTĚTE , DOMNÍVAJE SE, ŽE VŠICHNI JSME BRATŘI A SESTRY A JAKO TAKOVÍ SE DOBŘE ZNÁME.TATO EUFORIE PRAMENÍ Z ODOPEROVANÉ RAKOVINY A DALŠÍCH NEMOCÍ/ TO NENÍ ŽADONĚNÍ O SOUCIT/, KTERÉ MI UMOŽNILY TRÁVIT NESPAVOST NAD MATRIKAMI A LÉPE CHÁPAT ŽIVOTNÍ SOUVISLOSTI. TEDY VÁM A VŠEM, KTERÝCH JSEM SE SVOU NEOMALENOSTÍ DOTKNUL SE OMLOUVÁM. ALE PÍŠI I Z JINÉHO DŮVODU. BEČICŮ JE V CZ 242. ZA 5 LET MÁM TŘI KONTAKTY A VZTEK ! A TO SE MNOZÍ TOULALI EVROPOU I SVĚTEM A ZATOULANÍ JSOU DODNES. DOTAZ-EXISTUJE DATABÁZE NÁHODNĚ NALEZENÝCH PŘÍJMENÍ ? VYSVĚTLENÍ-PO ZRUŠENÍ ROBOTY SE POČALO OBČANSTVO STĚHOVAT A JE PRAKTICKY NEDOHLEDATELNÉ. PŘEDSTAVUJI SI STRÁNKY NA KTERÉ Z BADATELSKÉ DOBROČINNOSTI UMÍSTÍM DATA ČLOVĚKA, KTERÝ JE V NAŠEM REGIONU ODNĚKUD- POZTRÁCENÝ. VLASTNĚ TAKOVOU DATABÁZI STĚHOVAVÝCH PTÁKŮ.PODLE MNE BY TATO "NABÍDKA" FUNGOVALA DALEKO PRUŽNĚJI A LÉPE, NEŽ-LI VYHLEDÁVÁNÍ DLE ZADANÝCH PŘÍJMENÍ. TO MOHU VYHLEDÁVAT PRO PŘÍTELE, ALE TEN BÁDÁ VE STEJNÉM REGIONU A OSTATNÍ VĚTŠINOU HLEDAJÍ "NĚJAKÉ CIZÍ LIDI". DAL BYCH SE NA TO SÁM, ALE ADMINISTRATIVNĚ JSEM TAKÉ PONĚKUD POZTRÁCENÝ PTÁK....... VOJTA

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode